Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Univerzálné sady Proturnaje 8-14 a 15-18

Sada obsahuje - barevný velkoformátový plakát A1(84x60cm!) na kterém je umístěn rozpis skupin, rozpis playoff, seznam skupin, křížové tabulky a tabulky skupin + dvě plastové rámovací samonalepovací lišty 60cm + nalepovací rozpisy dle počtu variant + soupisky mužstev formátu A4 dle počtu účastníků + zapisovací fix odpovídajících vlastností + manuál A4 a to vše uložené v ochranném tubusu 10x100cm.
 

Fotogalerie

Proč Univerzální sady Proturnaje

Neztrácejte hodiny svého času u vytváření a tisknutí rozlosování, tabulek, rozpisů skupin, rozpisů playoff, soupisek a dalších potřebných dokumentů pro bezproblémové uspořádání vašeho turnaje. Univerzální sada se dá využít nejen pro pořádání fotbalových a futsalových turnajů, ale i pro mnoho dalších kolektivních i individuálních turnajů. Vyberte si podle počtu účastníků z našich variant univerzálních sad barevných velkoformátových plakátů A1(84x60cm!) osazených rámovací samonalepovací lištou 60cm pro snadné a rychlé umístění. Plakáty jsou určeny pro turnaje se standardním formátem základních skupin a následným palyoff. Rozpis umožňuje hru na jedné, ale i dvou hracích plochách souběžně. Na plakátu je vždy předtištěno rozlosování (Rozpis) pro nejvyšší možný počet účastníků dané sady (14,18,...), pro úpravu na nižší počet stačí pouze tento rozpis nahradit přiloženým nalepovacím rozpisem pro požadovaný počet. Přehledné a estetické zpracování ocení všichni zúčastnění. Neodpovídají-li parametry vašeho turnaje našim základním verzím, stačí zaslat vaše požadavky dle poptávkového formuláře, nezabere vám to víc jak 5 minut a my vám vytvoříme vše potřebné ve standardu univerzální sady.
 

Parametry

 
počet účastníků  8-14 nebo 15-18
hrací plocha  1 nebo 21
 

Sada obsahuje

 
1x barevný velkoformátový plán A1(84x60cm!)
2x plastová rámovací samolepící lišta 60cm
6x nebo 3x nalepovací rozpis
14x nebo 18x soupiska A4
1x popisovač - fix
1x manuál
1x tubus 10x100cm
Manuál Univerzální sady Proturnaje 8-14
účastník = mužstvo, nebo i jednotlivec
 

Seznam skupin (Soupiska)

Zde se před zahájením turnaje zapisují názvy účastníků turnaje podle označení v hlavičce soupisky, kterou si každý účastník náhodně vylosuje a následně vyplní dle požadavků pořadatele. Účastník tak je zařazen do skupiny a má přiřazenou svoji barvu a označeni, dle kterého se snadno orientuje v rozpisu skupin. V případě variant, kdy je snížen počet účastníků, vyřazujeme před losem soupisky v pořadí od nejvyššího čísla ze skupiny B, pak nejvyšší ze skupiny A, případně další nejvyšší skupiny B atd.. Na tuto opatření je důležité myslet i v případě nejisté účasti některého účastníka a ponechat si tyto nejvyšší soupisky, aby nedošlo k jejich vylosování a následnému nenaplnění počtu účastníků s nižším pořadovým číslem.
 

Rozpis skupinové fáze

Dle počtu účastníků se ponechá základní předtištěná verze, nebo se přelepí na nižší požadovaný počet přiloženým nalepovacím rozpisem. Účastníci dle rozpisu nastupují ke svým utkáním v základních skupinách. Pořadatel zde vyplní před zahájením turnaje čas začátku jednotlivých utkání na zakladě parametrů svého turnaje. U sady pro 8-14 účastníků v případě dvou hracích ploch i zařazeni utkáni na danou hrací plochu (A,B,A,B...). Po odehrání utkáni se zde zapíše jeho výsledek, který se zároveň zaznamená do křížové tabulky skupin.
 

Křížová tabulka skupin

Po odehrání utkáni se zde zapisují výsledky pro lepší aktuální orientaci vývoje ve skupině a pro snadnější konečné vyhodnocení skupin.
 

Tabulka základní skupiny

Zde se po odehrání všech zápasů ve skupinách provede vyhodnocení, nejlépe k tomu poslouží křížová tabulka. Na základě umístění v tabulce jsou účastníci následně nasazeni, nebo nenasazeni do playoff
 

Playoff

V playoff jsou účastníci nasazeni do čtvrtfinále na základě pořadí dosaženého ve skupinách. První ze skupiny A proti čtvrtému ze skupiny B atd.. V semifinále proti sobě vítězové prvního a druhého čtvrtfinále a druhou dvojici tvoří vítězové třetího a čtvrtého čtvrtfinále. Nedojde tak k eventuálnímu souboji vítězů skupin dříve jak ve finále.
 
Objednávejte na proturnaje@email.cz
TOPlist